Online archív bol navrhnutý a naprogramovaný tímom Streamboyz. Videá sú umiestnené na serveroch občianskeho združenia Multiplace. Použitie, šírenie fotografií a audiovizuálneho obsahu tejto stránky len so súhlasom Slovenskej filharmónie. Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. Slovenská filharmónia je štátna príspevková organizácia Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.

MK SR

Sledujte náš kanál na Youtube
Navštívte tím Streamboyz na Facebooku
Sledujte nás na Twittri
Sledujte nás na Instagrame
 

Milí diváci a poslucháči, tieto koncerty zazneli v Slovenskej filharmónii prednedávnom. Tu sa zobrazuje chronologicky posledných šesť, ktoré sú v archíve. Všetky koncerty v archíve nájdete v sekcii Koncerty. Kompletný zoznam koncertov SF nájdete v sekcii Koncerty > SF a kompletný zoznam SFZ v sekcii Koncerty > SFZ. O novinkách vás priebežne informujeme na našom blogu v sekcii O nás > Blog. O histórii Streamboyz si môžete prečítať v sekcii O nás > História.

Milí diváci a poslucháči, tieto koncerty zazneli v Slovenskej filharmónii prednedávnom. Tu sa zobrazuje chronologicky posledných šesť, ktoré sú v archíve. Všetky koncerty, ktoré sú dostupné v archíve online nájdete v sekcii Koncerty. Zoznam všetkých koncertov orchestra SF nájdete v sekcii Koncerty > SF a zoznam koncertov SFZ v sekcii Koncerty > SFZ. O histórii tímu Streamboyz si môžete prečítať v sekcii O nás > História.

 

Milí diváci a poslucháči, tieto koncerty zazneli v podaní Slovenského komorného orchestra prednedávnom. Tu sa zobrazujú chronologicky posledné tri, ktoré sú v archíve. Kompletný zoznam koncertov SKO nájdete v sekcii SKO.

 

Milí diváci a poslucháči, tieto komorné koncerty zazneli v Slovenskej filharmónii prednedávnom. Tu sa zobrazujú chronologicky posledné tri, ktoré sú v archíve. Kompletný zoznam komorných koncertov a recitálov koncertov nájdete v sekcii Komorné koncerty a recitály.

 

Milí diváci a poslucháči, tieto organové koncerty zazneli v Slovenskej filharmónii prednedávnom. Tu sa zobrazujú chronologicky posledné tri, ktoré sú v archíve. Kompletný zoznam organových koncertov nájdete v sekcii Organové koncerty.

 

Koncerty, ktoré odzneli pod taktovkou nášho šéfdirigenta, Jamesa Judda.Concerts held under the baton of our chief conductor, Mr. James Judd.

James Judd
James Judd, šéfdirigent Slovenskej filharmónie
James Judd, Chief conductor of the Slovak Philharmonic Orchestra
I’d like to invite you all to the streaming platform of the Slovak Philharmonic, where you will be able to listen to classical concert performances from the past years as well as from current season. Enjoy the power and excitement of the music from the comfort of your home, just as we have felt it on stage. Welcome to our streaming platform!
James Judd
Dovoľte, aby som vás privítal na streamingovej stránke Slovenskej filharmónie. Môžete tu počúvať väčšinu starších koncertov a zároveň sa môžete tešiť na nové záznamy v súčasnej sezóne. Vychutnajte si energiu a vzrušenie z hudby v pohodlí domova tak, ako ich zažívame na koncertnom pódiu aj my. Vitajte v našom online archíve!
James Judd

Ďalšie koncerty Even more concerts

Zoznam všetkých dirigentov, ktorí účinkovali na koncertoch v archíve Slovenskej filharmónie nájdete v sekcii Zoznamy > Dirigenti.

 

Milí diváci a poslucháči, tieto koncerty z cyklu Hudobnej akadémie a Rodinných koncertov zazneli v Slovenskej filharmónii prednedávnom. Tu sa zobrazujú chronologicky posledné tri, ktoré sú v archíve. Kompletný zoznam Hudbobnej akadémie a Rodinných koncertov nájdete v sekcii Hudobná akadémia a Rodinné koncerty.

 

Milí diváci a poslucháči, tieto koncerty starej hudby zazneli v Slovenskej filharmónii prednedávnom. Tu sa zobrazujú chronologicky posledné tri, ktoré sú v archíve. Kompletný zoznam koncertov starej hudby nájdete v sekcii Koncerty starej hudby.

 

Milí diváci a poslucháči, tieto koncerty cyklu Hudba a slovo zazneli v Slovenskej filharmónii prednedávnom. Tu sa zobrazujú chronologicky posledné tri, ktoré sú v archíve. Kompletný zoznam koncertov z cyklu Hudba a slovo nájdete tu.

 

Tých niekoľko koncertov, čo sme počas BHS nahrali pre vás, nájdete tu. Všetky koncerty nájdete v sekcii Koncerty > BHS.

 

Streamboyz odporúčajú na pozretie, vypočutie! Myslíme si, že to bolo fakt dobré!

 • Beethoven / Wagner
 • Beethoven / Wagner
 • Hudobná akadémia III – Symfonický orchester Konzervatória v Bratislave
 • Šostakovič / Berlioz
 • Šostakovič / Berlioz
 • Organový recitál II – László Fassang
 • Organový recitál II – László Fassang
 • Slovenský filharmonický zbor
 • Slovenský filharmonický zbor
 • Zagar / Grieg / Sibelius
 • Zagar / Grieg / Sibelius