Online archív bol navrhnutý a naprogramovaný tímom Streamboyz. Videá sú umiestnené na serveroch občianskeho združenia Multiplace. Použitie, šírenie fotografií a audiovizuálneho obsahu tejto stránky len so súhlasom Slovenskej filharmónie. Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. Slovenská filharmónia je štátna príspevková organizácia Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.

MK SR

Sledujte náš kanál na Youtube
Navštívte tím Streamboyz na Facebooku
Sledujte nás na Instagrame
Sledujte nás na Twittri

Mediálne súboryMedia


10 rokov tímu Streamboyz Slovenskej filharmónie

Milí priatelia, vypočujte si diskusnú rozhlasovú reláciu z produkcie Slovenského rozhlasu (RTVS), rádio Devín, v ktorej sa z prvej ruky dozviete množstvo detailov o práci a zákulisí nášho tímu. Program je z cyklu Večery na tému, tentoraz sme sa rozprávali o desiatom výročí tímu Streamboyz Slovenskej filharmónie. Relácia odznela v stredu 4. júla 2018 o 20:00. Autorsky ju pripravil a moderoval Marek Piaček (v tíme Streamboyz väčšinou na pozícii režiséra) a účinkovali hostia – Renáta Beličová (hudobná teoretička, externá spolupracovníčka tímu na pozícii režisérky), Vašek Frkal (zvukový majster), Vašo Frkal (vedúci Oddelenia techniky a technológií Slovenskej filharmónie, externý člen tímu, väčšinou na pozícii kameramana), Jozef Chabroň (zbormajster Slovenského filharmonického zboru, externý člen na pozícii režiséra), Stano Beňačka (vedúci Oddelenia audio-video produkcie) a vyspovedali sme aj Mariana Lapšanského (generálny riaditeľ Slovenskej filharmónie).
00:00
00:00
V relácii odzneli ukážky diel Eugena Suchoňa Žalm zeme podkarpatskej, Arnolda Schönberga Verklärte Nacht, Richarda Straussa Elektra, Johanna Sebastiana Bacha Brandenburský koncert, a Čajkovského Klavírny koncert G dur.