Online archív bol navrhnutý a naprogramovaný tímom Streamboyz. Videá sú umiestnené na serveroch občianskeho združenia Multiplace. Použitie, šírenie fotografií a audiovizuálneho obsahu tejto stránky len so súhlasom Slovenskej filharmónie. Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. Slovenská filharmónia je štátna príspevková organizácia Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.

MK SR

Sledujte náš kanál na Youtube
Navštívte tím Streamboyz na Facebooku
Sledujte nás na Twittri
SK
EN

1. časť [00:58:35]1st part [00:58:35]

00:00
00:00
  • Off
  • Subtitles
  • Titulky
0 Páči sa Likes

Vivaldi, Furst, Xenakis, Stoyanov, Reiffeneder

Tuesday, April 05 2016, 7.00 PM
Serie HM – Musical Mosaic, Smal Hall of Slovak Philharmonic

Vivaldi, Furst, Xenakis, Stoyanov, Reiffeneder

Utorok 5. 4. 2016, 19.00 h
HM – Hudobná mozaika, Malá sála Slovenskej filharmónie


Rytmus a metrum sú základom akejkoľvek hudby. Bicie a perkusívne nástroje preto uvádzajú človeka ku koreňom hudby a hudobnosti. V prepojení na prierazný zvuk trombónu vzniká očarujúci efekt, hraničiaci čiastočne s tranzom. Či už ide o transkripcie klasiky, alebo pôvodiny, výsledok je vždy nezabudnuteľným zážitkom.


  • VideozáznamVideorecording
  • VáclavVáclav FrkalFrkal zvuksound, svetlálights, MarekMarek PiačekPiaček postprodukciapost-production, PeterPeter GondaGonda technická spoluprácaIT supervisor, StanoStano BeňačkaBeňačka kamerycamera, striheditor, postprodukciapost-production
  • Vyrobila Slovenská filharmónia © 2016A Slovak Philharmonic Production © 2016
Vivaldi, Furst, Xenakis, Stoyanov, Reiffeneder