Online archív bol navrhnutý a naprogramovaný tímom Streamboyz. Videá sú umiestnené na serveroch občianskeho združenia Multiplace. Použitie, šírenie fotografií a audiovizuálneho obsahu tejto stránky len so súhlasom Slovenskej filharmónie. Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. Slovenská filharmónia je štátna príspevková organizácia Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.

MK SR

Sledujte náš kanál na Youtube
Navštívte tím Streamboyz na Facebooku
Sledujte nás na Twittri
SK
EN

1. časť [01:10:32]1st part [01:10:32]

00:00
00:00
  • Off
  • Subtitles
  • Titulky
0 Páči sa Likes

Vivaldi, Bach, Hatrík

Sunday, April 03 2016, 4.00 PM
Serie SKO – Slovak Chamber Orchestra Concerts, Smal Hall of Slovak Philharmonic

Vivaldi, Bach, Hatrík

Nedeľa 3. 4. 2016, 16.00 h
SKO – Slovenský komorný orchester, Malá sála Slovenskej filharmónie


Štyri podoby vodného živlu ako princíp života, jeho vzniku a zániku. Vodný orloj Juraja Hatríka opäť prezentuje tohtoročného jubilanta ako autora, ktorý vníma hudbu v jej odvekej mýtickej polohe. Carl Philipp Emanuel Bach sa až tak hlboko nezamýšľal nad pulzom života, ale jeho hudba písaná v takzvanom „empfindsamer“ štýle prináša silné emočné signály.


  • VideozáznamVideorecording
  • VáclavVáclav FrkalFrkal zvuksound, svetlálights, MarekMarek PiačekPiaček postprodukciapost-production, PeterPeter GondaGonda technická spoluprácaIT supervisor, StanoStano BeňačkaBeňačka kamerycamera, striheditor, réžiavideo director, postprodukciapost-production
  • Vyrobila Slovenská filharmónia © 2016A Slovak Philharmonic Production © 2016
Vivaldi, Bach, Hatrík