Online archív bol navrhnutý a naprogramovaný tímom Streamboyz. Videá sú umiestnené na serveroch občianskeho združenia Multiplace. Použitie, šírenie fotografií a audiovizuálneho obsahu tejto stránky len so súhlasom Slovenskej filharmónie. Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. Slovenská filharmónia je štátna príspevková organizácia Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.

MK SR

Sledujte náš kanál na Youtube
Navštívte tím Streamboyz na Facebooku
Sledujte nás na Twittri
Sledujte nás na Instagrame

1. časť [00:40:14]1st part [00:40:14]

00:00
00:00
  • Off
  • Subtitles
  • Titulky
0 Páči sa Likes

Khachaturian

Friday, March 01 2019, 7.00 PM
Serie A/B – Symphonic-Vocal Music, Concert Hall of Slovak Philharmonic

Chačaturian

Piatok 1. 3. 2019, 19.00 h
A/B – Symfonicko-vokálny cyklus, Koncertná sieň Slovenskej filharmónie


Aram Chačaturian je známy predovšetkým ako autor baletov a symfónií. Menej hrávané sú jeho koncertantné diela; sú mimoriadne náročné z hľadiska techniky, kondície a koncentrácie. Ich prítomnosť na pódiu je preto vždy triumfom skutočnej profesionality z hľadiska skladateľského aj interpretačného.


  • VideozáznamVideorecording
  • VáclavVáclav Frkal ml.Frkal ml. svetlálights, zvuksound, PeterPeter GondaGonda technická spoluprácaIT supervisor, StanoStano BeňačkaBeňačka kamerycamera, striheditor, MarekMarek PiačekPiaček postprodukciapost-production, RenátaRenáta BeličováBeličová réžiavideo producer
  • Vyrobila Slovenská filharmónia © 2019A Slovak Philharmonic Production © 2019
Chačaturian